HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO ŻYCIA

A gdyby istniał pamiętnik Trenera Mentalnego, w którym zapisane są jego doświadczenia i z którego można czerpać garściami wiedzę niespotykaną nigdzie indziej? A gdyby ten pamiętnik był dostępny w formie książki?

Tak, ta książka była pisana około 20 lat. To zapiski, przemyślenia, opis doświadczeń i wnioski jakie Grzegorz Cieślik wyciągał na swojej drodze rozwoju i skrzętnie notował na skrawkach papieru, w zeszytach, notatnikach. Opisane są tam historie, złote myśli czy instrukcje oparte na Holistycznym Rozwoju Osobowości.

 

„Bardzo dobra książka! Już dawno nie spotkałam książki, którą CHCE MI SIĘ czytać i nie chce jej kończyć. Kończę czytać tylko po to bo muszę wstać wcześnie i jakoś funkcjonować. Przeczytałam multum książek z tej dziedziny ale ta książka jest fenomenalna! Niesamowity zasób wiedzy! Decyzja o wydaniu tej książki to najlepsza jaką można było podjąć!”

 

Forma tej książki jest również unikatowa. To pojedyncze wpisy, które pozornie nie maja ze sobą nic wspólnego. Jeden wpis to czasem 3 zdania. Już na wstępie autor wskazuje sposób czytania tej książki:

Pierwszy – możesz przeczytać od deski do deski i spróbować się w tym odnaleźć.
Drugi – możesz czytać jeden wpis na dzień. Każdy z nich jest głęboki i niesie przesłanie. Umysł potrzebuje czasu by dotrzeć do głębszego przekazu danej informacji dlatego to wyjście uważam za najbardziej rozsądne. Każdego dnia np. rano, przeczytaj dany wpis i resztę dnia kontempluj nad tym. Jeśli nie zrozumiesz danego wpisu, zaznacz go sobie i idź dalej. Możliwe, że po przeczytaniu kolejnych zrozumiesz i ten. Ważne jest by dać sobie czas na „przetrawienie” wpisów. Czytanie głównie powinno polegać na kontemplacji nad jej treścią.”

Z uwagi na fakt, że książka ma prawie 300 stron – czytanie i kontemplacja to roczne szkolenie, które niesamowicie zmienia sposób patrzenia na siebie, innych i świat oraz na funkcjonowanie w nim.

 

„Zdecydowanie najlepsza książka jaką czytałem! Rozwojem interesuję się od lat i w swojej kolekcji mam ok. 300 pozycji. Ta jest zdecydowanie numerem jeden! Niesamowite rzeczy dzieją się w głowie podczas jej czytania! Polecam obowiązkowo każdemu!”

 

Po przeczytaniu całej książki zaczyna się łączyć przekaz z pojedynczych wpisów. Zaczynamy bardziej rozumieć kim jesteśmy, w czym bierzemy udział jako człowiek i dokąd zmierzamy. Autor pozostawia jednak czytelnikowi duże pole do refleksji. Temu właśnie służyć mają wspomniane kontemplacje. Opinie czytelników jasno wskazują, że ten zabieg udał się w stu procentach i jak sami wskazują: książka realnie zmienia życie.

 

„Jestem osobą, która prowadzi spotkania rozwojowe z autorami książek od ponad 10 lat. Już w trakcie czytania tej książki czułem, że niesamowicie wpływa na mój umysł i na moje postrzeganie rzeczywistości. Złamałem instrukcje czytania podaną przez autora i czytałem wpis za wpisem. To co się działo z moimi emocjami i myślami jest nie do opisania. Pierwszy raz nie mogłem przestać czytać. Wiedziałem, że zaproszę autora na spotkanie autorskie bo ciekawość poznania osoby, która to napisała była ogromna.”

 

Jeśli chcesz odbyć wspaniałą holistyczną podróż w świat rozwoju i realnie wpłynąć na swoje życie – ZAMÓW KSIĄŻKĘ TERAZ!

 

                                                    Kliknij i zamów teraz! : CHCĘ KUPIĆ KSIĄŻKĘ

 

KONTAKT

Grzegorz Cieślik

Trener Mentalny

Mail: grzegorzcieslik@vp.pl