Wizerunek

Pierwsze kroki w pracy ze sobą i innymi stawiał ponad 25 lat temu. Zgromadzona w tym czasie wiedza i umiejętności stawiają Go w czołówce najskuteczniejszych Trenerów Mentalnych. Wyróżnia się nowatorskim podejściem do człowieka, nieszablonowym i prowokatywnym sposobem działania.

Twórca systemu rozwoju Holistyczny Rozwój Osobowości. Jest to niespotykane dotąd podejście i sposób pracy z ludźmi. Przeszkolił już łącznie ok. 20 tyś osób zarówno na szkoleniach grupowych jak i indywidualnych. Swą determinacją i nieustanną otwartością do rozwoju, zrewolucjonizował rynek szkoleniowy holistrycznym podejściem do życia, tworząc SYSTEM: HOLISTYCZNY ROZWÓJ OSOBOWOŚCI oparty na trzech filarach:

samorozwój – dotyczy pracy z schematami, przekonaniami, emocjami, pewnością siebie i poczuciem wartości

relacje – w związku jak i te społeczne w których każdy funkcjonuje

biznes – rozumiany też jako droga realizacji swojej misji

Wszystko to oparte jest o 3 poziomy na jakich każdy z nas istnieje: Fizyczność, Mentalność i Duchowość. Połączenie tego wszystkiego daje niesamowite efekty w realnym życiu zarówno samego Grzegorza jak i osób korzystających z jego konsultacji, warsztatów, szkoleń czy wykładów.

Grzegorz Cieślik to człowiek, który „doświadczenie” stawia na pierwszym miejscu. Wszystko czego naucza – doświadczał lub doświadcza. Przeprowadził wiele eksperymentów społecznych, w których udowodnił słuszność i prawdziwość Holistycznego sposobu patrzenia na otaczający nas świat. Dzięki temu przez lata bardzo często jest zapraszany do licznych wywiadów internetowych na różnych portalach (Onet, Interia, WP, plus dziesiątki portali o tematyce rozwojowej), radiowych (Radio „Czwórka”) czy telewizyjnych (Polsat, TVN, Regionalna). Jest również autorem setek artykułów do różnych branżowych czasopism.

 

Jest autorem książki „Holistyczne Podejście Do Życia”, która została przez recenzentów i czytelników okrzyknięta „książką zmieniającą życie”. Niesamowite reakcje czytelników na specyficzny styl książki – ponieważ jest to zbiór notatek i zapisków Trenera Mantalnego na przestrzeni 25 lat zdobywania wiedzy i doświadczeń. Wszystko to zostało zebrane i tak powstała ta książka. Stosując się do wskazówek zawartych w krótkim wstępie – czytelnik wchodzi w świat mentalno – duchowej przemiany. Książkę możesz zdobyć tutaj: Holistyczne Podejście Do Życia.

 

Grzegorz Cieślik Trener Mentalny wiedzę swoją prezentuje również na wykładach w szkołach wyższych takich jak Uniwersytet Jagielloński w Krakowie czy Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, jak i na wielu kierunkach psychologicznych.

Ma wiele pasji i w każdej z nich osiąga niebywałe rezultaty udowadniając, że skuteczność w naszym życiu zależy od Nas samych.

Nie dzieli życia na prywatne i publiczne. Zawsze jest „taki sam” i jego naturalność pokochały tysiące osób, z którymi do tej pory współpracował.

 

Czas na Ciebie…

 

KONTAKT

Grzegorz Cieślik

Trener Mentalny

Mail: grzegorzcieslik@vp.pl