Holistic Camp

Holistic Camp to społeczność, która rozwija się za pomocą holistycznego podejścia do życia. Camp odbywa się zawsze w jakiejś malowniczej scenerii przyrody. To 3 dni poznawania siebie, świata w jakim żyjemy, zdobywania narzędzi i umiejętności aby podnosić jakość swojego życia w trzech podstawowych kontekstach:

  1. SAMOROZWÓJ
  2. RELACJE
  3. BIZNES

3 POZIOMY ISTNIENIA

Podczas Campa cały czas poruszamy się po 3 poziomach na jakich istniejemy i łączymy je ze sobą tak aby współpracowały holistycznie a tym samym abyśmy mogli czerpać życie pełnymi garściami. Te 3 poziomy to:

FIZYCZNY
Omawiamy jak dbać o ciało, jak budować odporność organizmu, jak zachować zdrowie, jak je oczyszczać i wzmacniać.

MENTALNY
Poznajemy zasady działania umysłu. Uczymy się wpływać na niego, odczytywać jego język, komunikować się z nim. Tutaj zrozumiesz najwięcej – to bardzo głęboki poziom.

DUCHOWY
Doświadczysz poziomu, którego niewielu ludzi jest świadomych. Zrozumiesz „czym” jesteś, jak się kierować w życiu tym poziomem, jak go oczyszczać, jak on funkcjonuje, co nam daje, za co odpowiada.

ORYGINALNOŚĆ HOLISTIC CAMP

Cała wiedza przekazywana podczas tych 3 rozwojowych dni pochodzi z doświadczenia. Nie ma tutaj miejsca na gdybanie czy powielanie zasłyszanych informacji. Dodatkowym atutem zjazdów jest niewielka ilość uczestników. To nie masowe spędy a indywidualne i holistyczne podejście do jednostki. Mała grupa pozwala na bardziej dogłębne procesy, które realnie wpływają na zmiany w życiu uczestników – czym dzielą się za każdym razem z nowymi adeptami holistycznego rozwoju.

PYTANIA

KIEDY I GDZIE?

Data i termin najbliższego Campa ( gdy jest już zaplanowany ) widnieją: na dole tego wpisu, na FB: Grzegorz Cieślik Trener Mentalny oraz na wydarzeniu FB, do którego link znajdziesz tutaj lub na fanpage.

JAK WYGLĄDA PROGRAM?

Oparty jest o Holistyczny Rozwój Osobowości i ukierunkowany w konteksty: samodoskonalenie, związek i finanse. Każdy Camp jest troszkę inny i poruszane są różne tematy w podanych dziedzinach. Zjazd rozpoczyna się od zakwaterowania w piątek i kończy wymeldowaniem oraz obiadem w niedzielę około godziny 14:00. Szczegółowy plan podany jest zawsze na wydarzeniu FB.

CO OBEJMUJE CENA?

Pełne wyżywienie ( 3 posiłki ), zakwaterowanie i noclegi, wykłady Trenera Mentalnego z wszystkimi dodatkami. Cena nie obejmuje jedynie transportu uczestnika.

FAKTY O CAMPIE

Camp był świetnym przeżyciem, czułam jak energia we mnie krąży i aż mi się ręce roztrzęsły od tej energii, a w środku poczułam mega ciepło nawet teraz po skończeniu czuję jakbym się lekko unosiła nad ziemią i dałeś mi wiele materiału nad którym chce w najbliższym czasie popracować super wyjazd DZIĘKUJĘ.

Marlena Kowalik

Grzegorzu dziękuję ? umożliwiłeś mi przejście w kolejny etap na drodze mojego rozwoju.

Kinga Żydek

Grzegorz… Jestem bardzo szczęśliwa.. To co zrobiłeś i czego dokonałeś. Jak dla mnie niewyobrażalne że dokonał tego człowiek! To był kawał zajebistej roboty z takim sercem i pasją z taką dobrą energią! Nieziemsko było! Wspaniały pomysł, doskonała organizacja!to co tam się działo i dzieje teraz… Słów nie znajduję by to okreslić… Dziękuję Ci z całego serca za to co zrobiłeś dla mnie dla wszystkich ludzi.. Widzieć to co robisz jak robisz… Odpocznij i ogromne dzięki ?

Katarzyna

Cześć Grzesiek, dziękuję jeszcze raz wspaniały weekend. Chociaż przed byłem sceptycznie nastawiony. Gdyż, nie byłem w formie psychicznej. Przynajmniej tak mi się wydawało. Ale może, też dzięki temu byłem bardziej „uważny”. Do życia podchodzę praktycznie, Ale to się działo w weekend, do tej pory do mnie nie dociera. Niesamowity jest ostatnio czas. Dużo rzeczy jest teraz bardziej prostych. Dobrze by było korzystać z tej energii, jak najdłużej.

Marcin Spędzia

Grzesiu, właśnie siedzę w samolocie i przeglądam/przerabiam/przepracowuję moje notatki z Campa. Natrafiłem na zdanie: „Obserwuj siebie, swoje myśli. Nie identyfikuj się z nimi”. Chwilę to kontempluję i dopisuję obok: ” to wymaga mojej pracy. Nad tym muszę popracować”. Po napisaniu tego poczułem potrzebę… Aby otworzyć Twoją książkę… Na losowej stronie. Otwieram losowo, strona 57, wpis pt. „Znalazłem”. Czytam… Treść wpisu idealnie pasuje i podaje mi rozwiązanie.

Aż nasuwa mi się słowo „magia”, ale przecież wiem że to nie jest magia. Za to doświadczenie jest magiczne. Dziękuję i wysyłam dużo dobrej energii ??

Kacper Krasowski

HOLISTIC CAMP PLUS   14-16 czerwca 2024

Kolejna edycja Holistic Camp Plus  już w czerwcu 2024!  Aby znaleźć się tam z nami wystarczy, że wykonasz 3 kroki:

  1. zapisz się poprzez poniższy formularz
  2. w tytule wpisz: „HCPlus”
  3. czekaj na informacje zwrotne

 

DOKŁADNY PLAN CAMPA

 

Dokładniejszy OPIS Campa znajdziesz na wydarzeniu fb:
HOLISTIC CAMP PLUS

 

Pamiętaj, że im wcześniej się zapiszesz, tym pewniejsze masz miejsce bo ich liczba jest ograniczona do 15 osób!

KOSZT BILETU DLA CIEBIE:

HOLISTIC CAMP Plus 2024 : 2199 zł/os.
Możesz również skorzystać z RABATU LOJALNOŚCIOWEGO – szczegóły w e-mailu zwrotnym.

 

Co otrzymujesz w tej niesamowicie niskiej cenie? Dokładnie to, za co gdzie indziej płacisz dodatkowo: zakwaterowanie i noclegi w ładnych, przytulnych pokojach, pełne 3 posiłkowe wyżywienie od obiadu w dniu przybycia do obiadu w dniu wyjazdu – wegetarianie i weganie mile widziani, wykłady trenera ze wszystkimi dodatkami. Cena nie obejmuje jedynie transportu uczestnika.

Jest wartość dodana, którą otrzymasz a jest bezcenna: atmosfera jaka panuje na Campie! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej!

 

KOSZT BILETU DLA CIEBIE:

HOLISTIC CAMP Plus 2024 : 2199 zł/os.
Możesz również skorzystać z RABATU LOJALNOŚCIOWEGO – szczegóły w e-mailu zwrotnym.

 

Pamiętaj, że im wcześniej się zapiszesz, tym taniej otrzymasz bilet!!!

Czekam z niecierpliwością na Ciebie!!! Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz zapisać się na Holistic Camp, skontaktuj się poprzez poniższy formularz! W temacie wpisz: HCPlus

 

KONTAKT

Grzegorz Cieślik

Trener Mentalny

Mail: grzegorzcieslik@vp.pl