Power Speech

To niezwykle fascynujące wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników czy całych zespołów. Ten rodzaj wystąpienia jest bardzo popularny na zachodzie ? teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

To nie jest zwykłe wyjście przed grono słuchaczy. To coś czego nie doświadczysz na żadnym szkoleniu. Power Speech w tym wydaniu to nie skakanie z okrzykami – JESTEM ZWYCIĘZCĄ. To też nie jest wmawianie ludziom, że MOŻESZ WSZYSTKO. To głęboka wiedza poziomu mentalnego połączona z praktycznymi narzędziami, których potrzebuje grupa oraz sprytnie ukryte przekazy motywacyjne, uruchamiające potencjał każdej osoby w przyszłym jej działaniu. Grzegorz Cieślik bazuje na stworzonym przez siebie systemie motywowania – oryginalnym procesie przemiany osobowości. Tej oryginalnej metodzie zaufało już wiele polskich firm! Teraz Twoja kolej!

Power speech może być nie tylko źródłem energii i siły dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także rewelacyjnym i bardzo oryginalnym urozmaiceniem każdej konferencji czy firmowego spotkania. Przekonaj się o jego niezwykłym działaniu!

 

 

PRZYKŁADOWE TEMATY WYSTĄPIEŃ

 

  • Nie musisz być idealny!  (poczucie wartości, pewność siebie, motywacja do realizacji celów)

 

  • Uświadom sobie – jesteś SUKCESEM!  (efektywność osobista, motywacja na wyniki, praca z emocjami i nawykami)

 

  • Myśl Samodzielnie!  (motywacja do rozwoju osobistego i poprawy wyników, wzmocnienia siebie jako jednostki)

 

Specjalnością Grzegorza są trening mentalny i motywacja. Całe 21 lat Jego doświadczenia w tym kontekście jest do dyspozycji uczestników.

 

Power Speech to wystąpienie dla małej grupy jak i dla bardzo dużej publiczności w liczbie nawet kilku tysięcy. Każde wystąpienie szyte jest na miarę. Tworzone pod potrzeby grupy i pod jej kierunek rozwoju. Wszystko szczegółowo kreowane tak, aby uczestnik wyciągnął z tego maksimum. Power speech trwa od 30 do 90 minut i jest naszpikowany praktyczną wiedzą oraz pomocnymi radami. Podczas wystąpienia nie zabraknie też humoru, inspiracji i energii, którymi Grzegorz z chęcią dzieli się z innymi.

Power Speech to przemówienia, które mogą przynieść efekt zarówno w stosunku do sportowców przed ważnym meczem, jak i w wewnętrznym gronie pracowników danej firmy czy studentów. Power speech to wystąpienie, które pobudza motywację.

 

Grzegorz Cieślik ? mówca motywacyjny, trener mentalny, coach transpozycji osobowości, autor setek artykułów motywacyjnych, ekspert w budowaniu relacji, współtwórca wielu projektów rozwojowych. Przez 21 lat swojej działalności jako mówca przemawiał praktycznie w całej Polsce. Z powodzeniem inspiruje pracowników firm, czy uczestników konferencji. Realista – to znaczy, że nie wmawia ludziom rzeczy niemożliwych, nie wykrzykuje na scenie pustych sloganów typu: „możesz wszystko” czy „jesteś zwycięzcą”. Skupia się na uzewnętrznieniu tego co już drzemie w ludziach, przekazaniu narzędzi do pracy nad sobą oraz ugruntowaniu tego w życiu codziennym.

 

Jeśli jesteś zainteresowany Power Speech, koniecznie skontaktuj się mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Termin trzeba zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

 

Ile to kosztuje? Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od postawionego celu, Twoich wymagań czy tematyki.

 

Coraz więcej firm zamawia dla swoich pracowników mówcę, który w trakcie godzinnego wystąpienia pobudza ich kreatywność oraz chęć do działania. Dzięki autentycznej, osobistej historii połączonej z naukową wiedzą psychologiczną oraz skutecznymi narzędziami z pogranicza psychologii i coachingu, Grzegorz jest w stanie w ciągu zaledwie godziny dać Twoim pracownikom ogromną wartość merytoryczną i jednocześnie zmotywować do efektywnej pracy.

 

Jeśli chcesz dodać swoim pracownikom lub zespołowi energii, dodać ?powera? do bardziej intensywnej pracy i jeszcze lepszych wyników – Power Speech jest dla Ciebie.

 

Skontaktuj się poprzez poprzez poniższy formularz – w temacie wpisz: Power Speech.

KONTAKT

Grzegorz Cieślik

Trener Mentalny

Mail: grzegorzcieslik@vp.pl