Grupowe

Szkolenia i wykłady z Grzegorzem Cieślikiem Trenerem Mentalnym.

Najwyższy poziom tych wykładów gwarantuje bezpieczeństwo i swobodę działania tak, aby uzyskać jak największe korzyści dla Ciebie. Grupowa praca to wykłady i szkolenia, na które Grzegorz zaprasza każdego, kto chce zdobyć wiedzę i umiejętności do pracy ze sobą lub innymi ludźmi.

Tutaj posiądziesz wiedzę, której nigdzie indziej nie otrzymasz. Wszystko w czym istniejemy, jak również my sami, cały czas ulega zmianie. Coś co działało pięć lat temu, dziś wcale nie musi działać. Dlatego Grzegorz cały czas dba o aktualizację tej wiedzy, jej rozbudowę, skuteczność i efektywność.

Grupowe szkolenia to okazja do poznania nowych ciekawych ludzi, którzy również mają chęć rozwijać się i edukować. Tutaj otrzymujesz wiedzę adekwatną do tematu szkolenia – która nigdzie w kraju nie jest dostępna. Masz gwarancję jakości i skuteczności. Pamiętaj, że szkolenie grupowe daje Ci wiedzę, którą po powrocie do domu musisz praktykować, rozwijać i wprowadzać w życie – inaczej niż w przypadku spotkań indywidualnych, gdzie w procesie uczestniczy z Tobą Grzegorz Cieślik.

Tematyka szkoleń jest bardzo szeroka i oparta na systemie – Holistyczny Rozwój Osobowości.

Przejrzyj Terminarz Szkoleń:

KONTAKT

Grzegorz Cieślik

Trener Mentalny

Mail: grzegorzcieslik@vp.pl