Event

Prowadzący Grzegorz Cieślik Trener Mentalny.

Zapoznaj się ze szczegółami tej oferty i wyprzedź innych w wyścigu na drodze do sukcesu. Jeśli posiadasz firmę i chcesz profesjonalnie przeszkolić pracowników każdego szczebla zapraszamy do kontaktu. Jeśli prowadzisz biznes i firma potrzebuje wsparcia i motywacji, spotkajmy się by temu zaradzić.

Możesz otrzymać fachową wiedzę dla personelu w dziedzinach takich jak: komunikacja, zarządzanie czasem, perswazja i wywieranie wpływu, inteligencja emocjonalna czy psychologia sprzedaży i wdrożyć ją z powodzeniem w życie. Każdy temat, który według Ciebie przyczyni się do rozwoju Twojej firmy przedstawisz Grzegorzowi i wspólnie ustalicie merytorykę i poziom szkolenia. 

Ogromne doświadczenie Grzegorza w prowadzeniu tego typu wykładów, daje gwarancję rzetelności i profesjonalizmu. Według organizatorów, firm i uczestników eventów 2015 roku, Grzegorz Cieślik przeprowadził najlepszy wykład eventowy w kraju.

Merytoryka, silne oddziaływanie na grupę, techniczne przekazywanie wiedzy i prowokatywność to główne cechy przekazu Grzegorza podczas występów.

Jeśli chcesz gościć Go u siebie skontaktuj się w tej sprawie poprzez formularz zgłoszeniowy aby spotkać się i uzgodnić szczegóły. Następnie zostanie przygotowany „program szkoleniowy” pod wcześniej uzgodnione warunki i przejdziemy do jego realizacji.

Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy i poczekaj na odpowiedź.

KONTAKT

Grzegorz Cieślik

Trener Mentalny

Mail: grzegorzcieslik@vp.pl